Закрити
Немає облікового запису - зареєструйтесь
Забули пароль?
Закрити

Закрити
Кошик 0
Пошук
Кабінет0

Повернення

Шановні покупці! 


Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Щоб повернути товар, потрібно виконати 3 прості кроки: 

1. Заповнити та підписати «Заяву на повернення товару» (цей документ міститься в замовленні). 

2. Упакувати ТОВАР в оригінальну упаковку в повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, також необхідно повертати), вкласти всередину, разом з товаром, Заяву на повернення та Накладну на повернення (цей документ також міститься в замовленні). Якщо Накладної на повернення в коробці з товаром не було, відправляйте без цього документу. 

3. Відправити товар кур’єрською службою: НОВА ПОШТА: Відділення: № 1, м. Чернівці, вул. Руська, 248 тел. 0950016151, Сплачує послуги: отримувач, безготівковий розрахунок. 


Оцінка вартості товару дорівнює вартості товару, який повертається. 


ВАЖЛИВО!
Якщо Ви повертаєте декілька різних замовлень, то потрібно оформити кожне повернення окремою товаро-транспортною накладною, вказавши в ній необхідну кількість місць.
Процедура повернення може затягнутися на невизначений термін в разі відправки повернення на будь-яку іншу адресу, крім Адреси для повернення, або неправильно заповненої Заяви на поверненя.
Повернення коштів здійснюється впродовж 30 днів з дати подачі заявки. Повернення грошей за доставку здійснюється тільки в разі отримання товару із дефектами.

На жаль, ми не зможемо прийняти повернення в таких випадках:
- Минуло понад 14 днів з моменту отримання товару 
- При неповній комплектації повернення: відсутності упаковки, в якій товар був доставлений, ярликів, етикеток та ін.
- Якщо товари були у вжитку 

Заміна бракованого товару Якщо ви отримали товар із заводським дефектом, який не підлягає ремонту, ми обов’язково його обміняємо на одиницю відповідної якості або повернемо кошти. Для обміну бракованого товару або у випадку втрати/пошкодження документів на повернення, зверніться за телефоном 380950016151