Закрити
Немає облікового запису - зареєструйтесь
Забули пароль?
Закрити

Закрити
Кошик 0
Пошук
Кабінет0
Жіночий браслет з натуральних каменів "Рожевий кварц з друзями агату"
Жіночий браслет з натуральних каменів "Рожевий кварц з друзями агату"
Предзаказ
Відгуків: 0 Код товару:01-099

Жіночий браслет з натуральних каменів "Рожевий кварц з друзями агату"


Характеристика Опис
Камені Друза агат, Кварц
Стать Жіночий
Тип Браслет з камінням
Код товару: 01-099

* - за подробицями, звертайтесь до менеджера

Властивості каменю

Агат один з найрізноманітніших по колірній палітрі самоцвітів. Вони відрізняються відтінком, ступенем прозорості та наявністю шарів, чергування яких створює неповторні візерунки. Завдяки такому великому вибору можна підібрати потрібні саме Вам властивості цього каменю, так як кожен вид агата володіє своєю особливою силою. Але загальним для всіх цих красивих каменів є їх здатність охороняти їх власника від негативної енергетики і примножувати фінансовий стан.

Необроблений агат має красиву матову поверхню, а неповторність квітів і форм, зізнався самою природою однозначно приверне Вашу увагу до цього мінералу. Крім зовнішніх достоїнств, агат володіє прекрасними якостями оберега від негативної енергії, він також приносить здоров'я і довголіття.

Кварц - велика група мінералів, різних за структурою, відтінком та енергетиці. Але всі вони славляться своїм вкрай сприятливим впливом на організм людини. Вважається, що кварц зміцнює імунітет і позитивно впливає на нервову систему, заспокоюючи та покращуючи сон, підвищуючи стресостійкість. Також до його властивостей приписують здатність залучати удачу та примножувати матеріальний добробут свого власника.

Схожі прикраси