Закрити
Немає облікового запису - зареєструйтесь
Забули пароль?
Закрити

Закрити
Кошик0
Пошук
Кабінет0

Браслет з паракорду - товари для туризму

Сортування:
Показати:
15
Акция! 1+1=3
Дерев'яна подарункова коробка чоловіча
В закладки До порівняння Быстрый просмотр
+
Акция! 1+1=3
Тактичний браслет з паракорду
В закладки До порівняння Быстрый просмотр
+

Що таке паракордовий браслет - практичний і стильний аксесуар

Багато туристів в даний час дуже зацікавилися такою новинкою, як браслети з паракорду. Що ж вони з себе представляють? Паракорд - просто-напросто шнур, який складається з нейлону - популярного полімеру. У конструкцію паракорду входять обплетення і серцевина. Всередині він заповнений жилами, з допомогою яких і визначаються ключові параметри міцності троса на розривання.

І ось так і зроблені браслети з паракорд: паракорд вдає із себе еластичний і легкий трос, що знаходиться в браслеті. Матеріал всередині завжди білий, зовнішня ж обплетення включає різні кольори. Саме так паракорд без особливих зусиль вписується в екіпіровку як любителів активного відпочинку, так навіть і в класичний образ солідного чоловіка.

Браслети з паракорд мають безліч незаперечних переваг. Зокрема, їх легко можна носити на руці весь день, і вона не втомиться. Але ось в яких же обставин такі браслети можуть стати в нагоді?

Браслет з паракорд: кому він потрібен?браслети з паракорд

О, паракордовий браслет незаперечно корисний для тих, хто займається активним відпочинком не на словах, а на ділі! Як вище вже було зазначено, в основі браслет паракорд має кілька метрів шнура високої міцності. Шнур можна розплести і застосовувати для:

  • добування їжі на природі;
  • закріплення вантажу на транспорт;
  • відновлювальних робіт техніки, скріпленні детальок;
  • установки, закріплення і ремонту спорядження для туристів.

Зовсім не остаточний перелік, адже при попаданні в несподівані ситуації спортсмени застосовують можливості як троса, так і окремих жил, як знадобиться і вийде. Головне - щоб трос не піддавався статичному навантаженні, коли альпініст сходить на вершину, в цій ситуації його роль повинна зводитися до допоміжної...

Кращі браслети з паракорд в інтернет магазині в 2020 році: приклади, які вони бувають і ціна

Щоб купити чоловічий браслет з паракорд, з разу варто обмовитися, що при виборі браслета важливо не обмежуватися лише кількома запропонованими вище варіантами. Паракордових браслетів багато, і тільки самому авантюристу краще знати, чого він хоче. Проте, запропоновані нижче варіанти досить бюджетні за свою ціну і можуть без перебільшень вважатися оптимальним вибором.

Топ браслетів з паракорд відкриває Leatherman Tread. Це не дивно, адже, крім міцного плетіння, він може похвалитися наявністю цілих двадцяти п'яти інструментів! Ви можете користуватися не тільки очевидно необхідним ножем, але і ріжучим гаком, шестигранниками, інструментом для діставання SIM і багато чим ще. Браслет дозволено заносити в літак. Вартує 150 доларів - смішна ціна за таку відмінну модель.

Steven G з серрейтором має названий раніше серрейтор, т. е. Невелику пилу, якій можна не тільки пиляти, а й добувати вогонь. Це досить "базовий" варіант, який можна купити за 11 доларів.

І, нарешті, A2S - в ньому включені, крім іншого корисного функціоналу, компас, свисток і парашутна стропа. А головне незаперечну перевагу за таку якість - неймовірна бюджетность: можна купити всього за 4 долари!

Купити паракордовий браслет в Україні по самим хорошими цінами в нашому інтернет-магазині firini.com.ua. Ми намагаємося оперативно оновлювати асортимент. При необхідності уточніть інформацію у менеджерів.

Закрити